HAKKIMIZDA 

Ürünlerimizin tamamı fabrikalarımızda üretilip tüketiciye  en az maliyetle ulaştırmayı hedefliyoruz. Çünkü müşteri memnuniyeti ve güveni bizim için önemli bir kriterdir.

Panel Çit ve Panel Çit Takımlarında en uygun fiyatlar www.Galipoglu.com da 

4 mm, 4.5 mm ve 5.0 mm tel kalınlığı ile çok değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Panel Çit ve Kafes Tel Örgü Uygulamaları ile müşterilerimizin hizmtindeyiz.

En uygun fiyata müşterilerimiz Türkiye'nin neresinde olursa olsun istedikleri ürünlere ulaşabileceklerdir. Çoklu siparişlerde Kargo hariç fiyatlar için lütfen iletişime geçiniz.

Ürünlerimiz; Panel çit, Panel Çit Takımı, Galvanizli örgü tel, PVC kaplı örgü tel, Dikenli tel, Çim Çit, Basket Sahası, Halı Sahalar, Kümes Telleri, Değişik Renklerde ve Ebatlarda Panel Çitler, Etriyeler, Tele Dizili Çivi, İnşaat Çivileri, Jiletli tel, Raylı veya açılabilir kapı, Ferforje kapı, Çocuk Oyun Grupları, Fitness Aletleri, Tavlı Tel, Galvanizli Tel,   Pvc Kaplı Tel, Kivi Direklerini kapsamaktadır. 

Panel Çit veya Kafes Tel Örgü, Kümes teli ile ekonomik varlıklarınız (Bağ-Bahçe, Arsa, Site, Hayvan Barınakları, Otlaklar, Kümesler)  daha güvende olacaktır. Bu türdeki ürünler takılabilir ve sökülebilir (De-Monte) nitelikte üretilmekte ve siparişler noksansız tamamlanarak kargoya teslim edilmektedir.

İstenilen ebatlarda Açılır, Kızaklı ve Uçan Panel Çit Kapıları sitemizde mevcuttur. 

Gijon (Tij):  İnşaat, Mobilya  ve Enerji sektöründe bağlantı elemanı olarak kullanılan ve boyu bir metreden daha uzun olan saplamalardır. Standart olarak M4 den M16 ya kadar üretimi yapılan bu tijler, özel istek durumunda daha büyükleri de imal edilir.

Metal Merdivenler en uygun fiyatlar ile müşteriye sunulmaktadır.

Arazi/tarla büyüklüğüne göre 1 dönüm/dekar, 5 dönüm/dekar, 10 dönüm/dekar  tel örgü takım olarak maliyeti hesaplanmış müşterimizin hizmetine sunulmuştur. 

Ayrıca Çözüm Ortaklarımız İle; ÖN İZALASYONU BORU imalat  ve satış işlemleri ile müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz Ön İzolasyonlu Jeotermal Boru ve Ek Parçaları Üretimi,  Jeotermal Bölgesel Isıtma Projesi ve Mühendislik Hizmeti, Jeotermal Bölgesel Isıtma Projesi Taahhüdü, Ön Özolasyonlu Boru Hattı Tasarımı, Projelendirilmesi ve Montajı (Buhar İletimi, Kızgın Yağ İletimi, Sıcak Su İletimi, Sıcak Su İletimi, Jeotormel Su İletimi), Jeotermal Enerji ile Sera Isıtma Projesi ve Taahhüdü, Polietilen Boru Hattı Tasarım Projelendirilmesi ve Montajı, Mekanik Tesisat ve Taahüt İşlemleri, Fizibilite Çalışmaları, Eşanjör, Pompa, Vana, Komponsatör, Kondenstop ve Pislik Tutucu, Mekanik Tesisat Armatürlerin Bayilikleri, Çelik Konstrüksiyon İmalatı ve Montajı, Yüksek Sıcaklıkta Kullanılan Kazan Borularının Tamirat ve Tadilatı ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ön İzolasyonlu PPRC Boru, EPOXY Boru, CTE Borulardan Ayrı Çift İzolasyonlu Çelik Borularda İmal Edilip Satışa Sunulmaktadır.

Maske üretiminde destek olarak, Çerez, ekmek, poşetli gıdaların bağlanması, elktrik ve elektronik malzemelirin bağlanması, Her türde kablo kaplama da kullanılan Plastik Kaplı Klipslerin üretimi Galipoglu marka güvencesiyle başlamıştır. Müşteri talepleri doğrultusunda 1 mm den 4 mm ye kadar pvc kaplı bağlama telleri üretilmektedir.

Keyifli Alışverişler ve bol kazançlar diliyoruz. 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR