Ön İzolasyonlu Çelik Boru: TS EN 253 ve TS EN 448 Standardına uygun Yüksek Yoğunluklu Polietilen kılıf kullanılarak yapılan borulardır. Özel Projelerde dış kılıf CTP yada AL, Galvaniz Saç uygulanır.

 

Bölgesel Isıtma ve Soğutma için Ön İzolasyonlu Çelik Borular, taşınan ürün ile çevresel ortam arasında ısı geçişini önlemek için kullanılan çok çeşitli yüksek kaliteli Ön İzolasyonlu Boru Sistemleridir. Jeotermal borular üç ana bileşenden oluşur. Çelik Boru, Poliüretan Köpük ve Yüksek Yoğunluklu Polietilen (HDPE) mükemmel mekanik özellikler ve boru sisteminin korunmasını sağlar.

Bölgesel ısıtma veya soğutma sistemlerinde, güneş enerjisi endüstrilerinde, biyokütle, jeotermal ısıtmada vb. Isı yalıtımlı boru hattı kullanmanın en zor çevre koşullarında bile birçok avantajı vardır. Böylelikle Ön izolasyonlu borular, en soğuk veya en sıcak çalışma koşullarının gereksinimlerini karşılayarak, her proje ve çevresi için ekonomik ve modern çözümler üretir.

Ön İzolasyonlu Çelik Borular, üretim standardı şartnamelerinin katı gereksinimlerine göre özenle üretilir, böylece uzun süreli çalışma ömrü garanti edilir (bazı sıcaklıklar için min. 30 yıl). Ayrıca  jeotermal boru sistemlerinde kullanılan Poliüretan Köpük (PUF) optimum bir yalıtım malzemesidir. PUF, gözenekliliği ve tutarlılığı nedeniyle ısı kayıplarını en aza indirmektedir.

Ayrıca, bakım maliyetlerinin düşürülmesi ve kompansatörlerin kullanılması,  Farklı Isıtma / Soğutma sistemlerini birçok açıdan uygun maliyetli ve güvenilir kılmaktadır. HDPE dış tabakası su geçirmez koruma sağladığından hat borusu korozyona, katodik uyumsuzluğa, darbeye, kimyasal reaksiyonlara ve diğer çevresel faktörlere karşı korunur. Ayrıca, yüksek kaliteli  Ön izolasyonlu boru ve ek parçaları, boru şebekesinin her noktasında eşit dağıtılmış ve optimum ısı yalıtımı sağlar.

 

 

METRE
₺248,22 KDV Dahil
₺446,74 KDV Dahil
%44 İndirim
%44İndirim
METRE
₺24,75 KDV Dahil
₺49,70 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Yeni Ürün
1