Profesyonel Metal Oyun Parkı

Yeni Nesil Çocuk Parkları 

Metal Oyun Parkları, Dayanıklı ve Paslanmaz Metal Malzemeden Üretilmektedir. Dayanıklılık İsteyen Salıncak ve Tahterevalli Gibi Seçenekler İçin Kullanılmaktadır. Boyanabilen Özellikleriyle, Cıvıl Cıvıl Bir Çocuk Bahçesi Meydana Getirilebilir. Çocukların Hareket Kabiliyetini Geliştirecek Özel Spor Kompleksleri, Bir Yetişkinin Ağırlığını Kaldıracak Metal Özelliklerle Üretilmektedir.

Metal Oyun Parkları, Uzun Ömürlü ve Dayanıklı Özellikleriyle Güven Veren Özelliklere Sahiptir. 

ZenFlowers, Ekonomik, Şato, Orman, Doğa, Gemi,Engelsiz  ve  Robot Tasarım Özellikleriyle Oluşturulan Parklar, Görsel Olarak Oldukça Etkili Özelliklere Sahiptir. Ayrıca Ekonomik Seçenekler de Vardır. Dönence ve Zıpzıp Gibi Ayrıntılar da Bulunmaktadır.

 

Çocuk Oyun Parkı Kategorisinde Dayanıklı Özelliklere Sahip Metal Malzeme, Sanatsal Çalışmalarla Çevre Dekoru İçin Etkili Çözümler Meydana Getirmiştir. Metal Çocuk Parkı Tasarımlarında Çocuk Ruhuna Hitap Eden Çizgilerle, Çocukların Neşesi Artırılmaktadır. Oyun Parkı Kompleksinin Yanı Sıra, Dönence, Çocukların Hareket Kabiliyetini Artıran Eğitim Kompleksi, Kaydıraklar ve Tüneller, Yeni Tasarım Özellikleriyle Üretilmiştir. Çocukların Hayal Dünyasına Hitap Eden Bu Çalışmalar, Neşe Ve Mutluluk Kaynağı Olacaktır.

ADET
₺20.664,30 KDV Dahil
₺26.863,62 KDV Dahil
%23 İndirim
%23İndirim
1