Hasır Tel
Hasır Tel
Hasır Tel
Hasır Tel
Hasır Tel
Hasır Tel
Hasır Tel
Hasır Tel
Hasır Tel
Hasır Tel
Hasır Tel
Hasır Tel
Hasır Tel
Hasır Tel
Hasır Tel
Hasır Tel
Hasır Tel
Hasır Tel
Hasır Tel
Hasır Tel
Hasır Tel
Hasır Tel

Hasır Tel M2 (GOST00001229)

İndirim Oranı : %45 İndirim
Fiyat : ₺1.562,59(KDV Dahil)
İndirimli : ₺858,00(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 70
₺95,33 'den başlayan taksitlerle

HASIR TEL

Hasır tel yaygın olarak kullanılan ve oldukça işlevsel olan bir teçhizat malzemesidir. Tel çit katagorisinde soğuk çekim sayesinde dayanıklılığı yüksek olan bir tel kafes türüdür. Çelik çubukların; birbirine nokta kaynağı olduğu bu tel çeşidinde milimetrik hassasiyetler ile üretim yapılmaktadır. Hasır boyutları ve kafes aralıkları müşteri talepleri doğrultusunda değişiklik göstermektedir.

 

Çelik Hasır Tel Nerelerde Kullanılır?

Hasır tel birçok kullanım alanına sahiptir. Özellikle de son yıllarda oldukça tercih edilen ve popüler olan inşaat malzemelerinden biri olmaktadır. Genel olarak kullanım alanları arasında:

Saha betonları, Perde alanları, Döşeme, Beton yol çalışmaları, Tünel çalışmaları

Bu kullanım alanlarının yanı sıra hasır tel çit fiyatları sayesinde bahçe çitleri ya da korkuluk gibi işlevlerde de kullanımı yaygınlaşmıştır. Çelik tel hasırların en büyük avantajı fiyatlarının yanı sıra zamandan da tasarruf sağlamasıdır. Bundan dolayı da eski usul inşaat malzemelerinin yerine çelik hasır teller tercih edilmektedir. Eski usul malzemeler genel olarak her bir malzemenin tek tek kesilmesi ise ve oldukça fazla işçilik ile kullanılabilmekteydi. Ancak hasır teller sayesinde bu zorluklar ortadan kalkmıştır. Zaman daha verimli kullanılmakla beraber ekonomik anlamda da tasarruf sağlanmaktadır.

Çelih Hasır Tel Kullanım Özellikleri Nelerdir?

Hasır tel kullanım alanlarının başında kat döşemeleri gelmektedir. Kat döşemelerinde kullanılan hasır tellerin işçiliği oldukça önemlidir. Bu kullanım alanı dışında: 

Toplu konut inşaatlarında da, Baraj ve kanal çalışmalarında da, Zemin betonlarda  çelik hasırlar tercih edilmektedir.  Prefabrik evler ya da elemanlar için oldukça tercih edilen malzemelerin başında gelir. Dayanıklılık açısından Hasır Tel  prefabrik yapılar için vazgeçilmez bir materyal olup yapı için güvenilir parçaların başında gelir. Metro inşaatları ve tünel inşaatları için oldukça tercih edilmektedir. Çelik hasır teller beton boru üretimi için çok önemli bir materyaldir.

    
Son Eklenen Ürünler
En Çok Ziyaret Edilen Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR