Koli Bandı
Koli Bandı
Koli Bandı

Koli Bandı Adet (GOST00001228)

İndirim Oranı : %58 İndirim
Fiyat : ₺158,05(KDV Dahil)
İndirimli : ₺65,69(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 10
₺7,30 'den başlayan taksitlerle

KOLİ BANDI

Paketlemelerde ihtiyaç duyulan koli bandı ambalajların kolay ve güçlü bir şekilde Paketlenmesini sağlayan önemli bir hırdavat malzemesidir. Hemen hemen her türlü koli için uygun bir yapışkana sahiptirler. Bu yapıştırma özelliklerinden dolayı kolilerin kolayca ve hızlı bir şekilde hazırlanmasına katkı sağlar. Koli bandının iyi bir yapıştırma özelliğine sahip olması beklenir. Koli bantları ambalaj koşullarını da dikkate alınacak şekilde üretilmelidir. Satışa hazır kolilerin açılıp patlamaması için çok iyi tutucu güce sahip olmaldır. 

Koli bantları koli yüzeyler için uygun olarak üretilmektedir. Kolilerin dışında da başka parçaların, eşyaların bantlanması amacıyla da kullanılmaktadır. Uzun süreli dayanıklı olması bu bandın farklı dış koşullarda da etkin bir şekilde yapışkan özelliğini göstermesi anlamına gelir. Fakat istenilen tam verimi elde etmek için ise bandı koli yüzeyinde kullanmanız önerilir. 

Koli bandı müşteri talepleri doğrultusunda farklılık gösterebilmektedir. Farklı renk seçenekleri yada şeffaf olarak üretilmektedir.

Koli Bandı: Şeffaf, Kahverengi, Beyaz, Renkli, Baskılı-logolu koli bandı şeklinde çeşitleri bulunmaktadır.

Şeffaf Koli Bandı

Işığı tamamen geçiren bantlardır. Genel kullanıma uygun olup, hemen hemen her türlü paketlemede kullanılabilir. Şeffaf koli bandının en belirgin özelliği, yapıştırıldığı yüzeyde herhangi bir kapatıcılığa sebep olmamasıdır. Bu özelliği nedeniyle, üzerinde önemli bilgilerin yer aldığı yüzeylerde tercih edilir. Kolide yer alan ürün kodu, marka, logo, adres, istifleme talimatı, saklama koşulları gibi önemli bilgileri kapatmaz

Kahverengi Koli Bantları ve Beyaz Koli Bantları

Koli yapımında kullanılan oluklu mukavva rengi ile uyumlu bantlardır. Beyaz koli bantları ise beyaz renkte kolilerde tercih edilmektedir. Beyaz ve kahverengi bantların ışık geçirgenliği zayıftırlar

Renkli Koli Bandı

Renkli koli bantları Sarı, Mavi, Siyah gibi birçok renkte üretilmektedir. Özellikle kolide yer alan ürün çeşidini belirtmek için tercih edilmektedir. Farklı ürünlerin, farklı renkte bantla paketlenmiş kolilerde yer alması; depolama ve sevkiyat sırasında kolaylık sağlamaktadır.

Baskılı-logolu Koli Bantları Müşterilerin talebi doğrultusunda; logo, slogan, desen, resim gibi görsellerin banta basılmasıyla üretilir. Baskı işlemi, bantın yapışkan yüzeyine, tutkal uygulanmadan önce yapılır. Bu sayede, bant kullanılırken görselin silinmesi veya zarar görmesi engellenmiş olur.

    
Son Eklenen Ürünler
En Çok Ziyaret Edilen Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR