Silindirik Modüler Su Deposu
Silindirik Modüler Su Deposu
Silindirik Modüler Su Deposu

Silindirik Modüler Su Deposu (GOST00001277)

İndirim Oranı : %46 İndirim
Fiyat : ₺86.974,06(KDV Dahil)
İndirimli : ₺46.943,18(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 10
₺5.215,91 'den başlayan taksitlerle

Kaynaklı Silindirik Su Deposu

Arıtılan veya saflaştırılan suların kaliteli bir şeklide korunabilmesi için su depoları kullanılmaktadır. Su depoları, ihtiyaçlara göre farklılaşmaktadır. Kaynaklı silindirik su deposu genelde saf ve arıtılmış suları depolamakta kullanılmaktadır.

Montajı yapılacak yere göre kaynaklı silindirik su deposu yatay veya dikey pozisyonda olabilmektedir. Özel malzemelerden yapılmış olmasından dolayı  uzun süreli ve bakım gerektirmeyen bir özelliğe sahiptir.Müşteri talebi doğrultusunda farklı ebatlarda üretimi ve montaj yapılabilmektedir. Kanserojen maddeler içermez. Dış yüzey kaplamasız güneş ışığını geçirmediğinden, su içerisinde bakteri oluşmaz ve paslanmaz. Yalıtımlı olma özelliğinden dolayı da su sıcaklığını istenilen seviyede tutabilir.

Kaynaklı silindirik su deposu yüksek standart isteyen bir ürün olduğundan Montaj işlemi sonrasın da da ürünümüz garanti kapsamındadır

Silindirik su depoları sac levhaların bükme yöntemi ile şekillendirilerek kaynak ile tek parça su deposu haline getirilmesi ile üretilir. Kullanılacak alana göre dikey ya da yatay şekille kullanım için ayak montajları yapılabilir.

    
Son Eklenen Ürünler
En Çok Ziyaret Edilen Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR