Tavlı Tel Siyah
Tavlı Tel Siyah
Tavlı Tel Siyah
Tavlı Tel Siyah
Tavlı Tel Siyah
Tavlı Tel Siyah
Tavlı Tel Siyah
Tavlı Tel Siyah
Tavlı Tel Siyah

Tavlı Tel Siyah (GOST00000012)

İndirim Oranı : %76 İndirim
Fiyat : ₺148,79(KDV Dahil)
İndirimli : ₺35,21(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 10000
₺3,91 'den başlayan taksitlerle

Siyah Tavlı Tel: Tavlanmış Tel, genel olarak balyalama işleminde kullanılan karbon çelik telden yapılmıştır. Ev ve inşaat işlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Tavlanmış tel, ısıl tavlama yoluyla elde edilir. Kullanım amacına göre  gereken özelliklere sahiptir. Tavlanmış tel, hem inşaat sektöründe hem de tarımda yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu nedenle, inşaat yapımında tavlanmış tel, aynı zamanda “yanmış tel” olarak da bilinir. Tarımda tavlanmış balyalama işlemlerinde kullanılmaktadır.

Çıplak telin tavlanması (basitçe çekilmiş tel) gruplar halinde (çan tipi fırın) veya sıralı (sıralı fırın) gerçekleştirilebilir. Tavlama, çekme sırasında kaybedilen esnekliğini  geri döndürmek için tasarlanmıştır.  Tavlanmış tel, kullanım amaçlarına ve müşterilerin gereksinimlerine bağlı olarak değişen ağırlık ve ebatlardaki bobinler veya makaralar şeklinde üretilir. Ürün genellikle herhangi bir koruyucu astar, kağıt veya plastik içermez. 

Parlak tavlanmış ve siyah tavlanmış tel şeklinde İki çeşittir. 

Tel Malzemeler: Demir tel veya karbon çelik tel. Yumuşak tavlanmış tel, oksijensiz tavlama işlemi sayesinde mükemmel esneklik ve yumuşaklık sunar.

Siyah tavlanmış tel esas olarak bobin teli, makara teli veya büyük paket teli şeklinde işlenerek veya  daha da düzleştirilerek kesilmiş tel ve U tipi tel şeklinde üretilmektedir. Tavlanmış tel bina, parklar ve günlük bağlamada bağ teli veya balya teli olarak kullanılır.  0,15 mm den 5 mm ye kadar çapları mevcut olup, Makaralar yada  rulo şeklinde paketlenir

 

 

1 kg 2 mm Tavlı Tel ~ 40 Metre Açar
1 kg 2,5 mm Tavlı Tel ~ 25 Metre Açar
1 kg 3 mm Tavlı Tel ~ 18 Metre Açar
1 kg 3,5 mm Tavlı Tel ~ 13 Metre Açar
1 kg 4 mm Tavlı Tel ~ 10 Metre Açar

 

Ürün Standardı

Tavlı Tel Çapı

Çekme Mukavemeti

Kangal Ağırlığı

Kangal İç / Dış Çap

EN 10218

0.80 - 10.00 mm

300 - 450 N/mm2

10 - 500 kg

20 - 40 cm / 45 - 80 cm

 

    
Son Eklenen Ürünler
En Çok Ziyaret Edilen Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR